თესაუს აგრარულ მეცნიერებათა ფაკულტეტის აკადემიური პერსონალისა და სტუდენტთა საყურადღებოდ!
გვსურს მოგიწვიოთ ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული პროექტი VITAGLOBAL-ის ფარგლებში ორგანიზებულ შეხვედრაზე, რომელიც უნივერსიტეტისა და ინდუსტრიის კონკრეტული ქეისების განხილვას დაეთმობა.
შეხვედრა, რომელიც 2020 წლის 15 დეკემბერ,ს 15:00 საათზე, გაიმართება,  იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიერაა ორგანიზებული.
შეხვედრა გაიმართება 2020წლის 15 დეკემბერს 15:00 საათზე .
ღონისძიებაში  მონაწილეობას იღებენ საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის, კავკასიის უნივერსიტეტის, აკაკი წერეთლის სახელობის ქუთაისის უნივერსიტეტის, კახეთის მხარეში სახელმწიფო რწმუნებულის ადმინისტრაციის რეგიონული პროექტების კოორდინირების სამსახურის და ღვინის ქარხნების: ,,შატო მუხრანისა" და ,,მეღვინეობა ხარებას" წარმომადგენლები.
თქვენი აქტიურობა ძალიან მნიშვნელოვანია!
შეხვედრაზე დასასწრებად გთხოვთ, გაიაროთ რეგისტრაცია შემდეგ ლინკზე, რათა რეგისტრაციის ფორმაში მითითებულ მეილზე გამოგეგზავნოთ შეხვედრის ლინკი:

For the Attention of TeSaU Academic Staff and Students of the Faculty of Agrarian Sciences!
You are welcome to attend the workshop organized within the framework of EC funded project VITAGLOBAL that will cover the discussion around the specific cases of the University and industry itself.
The workshop will be held on December 15th, 2020 at 15:00. It is hosted by Iakob Gogebashvili Telavi State University.
The participants of the workshop are the representatives from Georgian Technical University, Caucasus University, Akaki Tsereteli Kutaisi State University, Regional Projects Coordination Service of the Administration of the State Attorney in Georgia’s Administrative-Territorial Units and Wine Factories “Chateau Mukhrani” and “Winery Khareba”.
Your activity is extremely important!
For attending the workshop, please, fill in the registration form via the link below in order to get the meeting link on the email indicated within the registration form: