ფრენბურთის ტურნირი თესაუ-ში
22 ოქტომბერს იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტში ფრენბურთის ტურნირი გაიმართა. შეჯიბრში მონაწილეობას თესაუ-ს განათლების მეცნიერებათა ფაკულტეტის, აგრარულ მეცნიერებათა ფაკულტეტის, ტექნიკური პერსონალის და უნივერსიტეტის ადმინისტრაციის თანამშრომლებისგან დაკომპლექტებული გუნდები იღებდნენ.
ფინალურ შეხვედრაში ერთამანეთს განათლების მეცნიერებათა და ტექნიკური პერსონალის გუნდები დაუპირისპირდნენ. დაძაბული ორთაბრძოლა განათლების მეცნიერებათა ფაკულტეტის გამარჯვებით, ანგარიშით 2:0 დასულდა. გამარჯვებულ გუნდს თასი და სიგელი გადაეცა.

Volleyball Tournament at Tesau
Volleyball tournament took place at Iakob Gogebashvili Telavi State University on October 22. The participants of the competition were teams of Tesau faculty of Educational Sciences, faculty of Agrarian Sciences, technical personnel and university administration employees.
In the final meeting, the teams of technical personnel and the faculty of Educational Sciences were competing to each other.
Strained duel was ended in the triumph of the faculty of Educational Sciences with the score 2:0. The winners were awarded with the cup and testimonial.