თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
IAKOB GOGEBASHVILI TELAVI
თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტი ,,განათლების მეცნიერებების" ერთობლივი სადოქტორო საგანმანათლებლო პროგრამის ფარგლებში აცხადებს მობილობას 2022-2023 სასწავლოს წლის შემოდგომის სემესტრისათვის
სსიპ იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტში 2022-2023 სასწავლოს წლის შემოდგომის სემესტრისათვის ცხადდება მობილობა სსიპ - ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის, სსიპ - აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტეტის, სსიპ - ბათუმის შოთა რუსთაველის სახელმწიფო უნივერსიტეტის და სსიპ - იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტის "განათლების მეცნიერებების" ერთობლივი სადოქტორო საგანმანათლებლო პროგრამის ფარგლებში.
დეტალური ინფორმაცია აღნიშნულ სადოქტორო პროგრამაზე არსებული ვაკანტური ადგილების რაოდენობასა და რეგისტრაციის ვადებთან  დაკავშირებით შეგიძლიათ იხილოთ ბმულზე:
დამატებითი კითხვების არსებობის შემთხვევაში შეგიძლიათ დარეკოთ შემდეგ ნომერზე
599 32 38 10.